Chris Riven is als dj thuis in allerlei muziekstijlen. De stijlen in de mixen op deze pagina zijn slechts voorbeelden. Tijdens een optreden kan hij nog veel meer kanten op. Niet alle stijlen komen per se voorbij tijdens uw gelegenheid. De muziek wordt daar namelijk altijd op afgestemd.
> STUUR NU EEN E-MAIL VOOR MEER INFORMATIEBeluister hier een passage met zomerhits, live gemixt door Chris Riven. Met nummers van o.a. Kaoma, Shakira, Yves Larock en Bon Garcon. Zwoele klanken met bekende zanglijnen. Niet alleen leuk in de zomer, integendeel. Ook allerlei nieuwere zomerhits van bijvoorbeeld Deorro, Enrique Iglesias en Alvaro Soler kunnen in deze stijl voorbijkomen.
Classics uit de 70’s en 80’s in een mix. Zowel geschikt voor de dansvloer als voor een meer laidback setting. Met nummers van bijvoorbeeld Lionel Richie, The BeeGees, Luther Vandross en Hall & Oates.
Dansbare disco classics in een doorlopend tempo, live gemixt door Chris Riven. Onvergetelijke songs die nog even aanstekelijk zijn als in de jaren zeventig van de vorige eeuw. In combinatie met een klein drankje wellicht nog aanstekelijker.
Beluister hier een paar grote moderne hits, live gemixt door Chris Riven. Met nummers van Klangkarussell en Robin Thicke. Chris Riven kan altijd muziek uit de huidige hitlijsten verwerken in zijn sets.
Beluister hier een opbouwende mix met soul, disco en funk, live gemixt door Chris Riven. Met nummers van The BeeGees, Kool & The Gang en Wild Cherry. Geschikt om voorzichtig uw eerste dansje op te wagen.
Beluister hier een passage met bekende deep house tracks, live gemixt door Chris Riven. Met hitsongs van o.a. Parra for Cuva, Bakermat en Eelke Kleijn. Intense beats voor een volle dansvloer. Ook de nieuwste tracks van bijvoorbeeld Sam Feldt, Lost Frequencies en Robin Schulz kunnen voorbijkomen in een set met mainstream deep house.
Dance, deep house & club vibes. Beats met de zwoele sound van een saxofoon.
U houdt wel van een stevige beat? Beluister hier een paar echte housekrakers, live gemixt door Chris Riven. Voor het moment waarop dansen verandert in springen en handen de lucht in gaan. Nummers van bijvoorbeeld Hardwell, Martin Garrix, Afrojack, Dimitri Vegas & Like Mike en al die andere DJ Mag Top 100 dj’s. De krakers van de laatste jaren, zoals in onderstaande mix, aangevuld met de nieuwste tracks.
Beluister hier enkele classics, live gemixt door Chris Riven. Met nummers van Chubby Checker en The Supremes. Hits met onbeperkte houdbaarheid en herkenbaarheid.
Beluister hier een dance mix met nummers uit de 10’s, live gemixt door Chris Riven. Met nummers van Chris Brown, Usher en Flo Rida.
Beluister hier enkele Nederlandstalige meezingers, live gemixt door Chris Riven. Hollandse gezelligheid met Jan Smit, Frans Duijts en Django Wagner. Houdt u niet van Nederlandstalige muziek? Dan draait Chris Riven andere nummers.
Neem contact op via e-mail (info@singerinsuit.nl) of telefoon (0648208574)