9.8 / 10 ⭐⭐⭐⭐⭐ Top DJ & Zanger Op jouw locatie
Home/Bruiloft DJ voor 3 of 4 uur

Bruiloft DJ voor 3 of 4 uur

Niet elk trouwfeest hoeft zes uur te duren. Met drie of vier goed geplande uren kun je van de openingsdans naar een volledige feestavond gaan, zonder een lang leeg begin.

Chris Riven: DJ en live zanger · Muziek afgestemd op jouw feest · Licht en geluid in overleg

Chris Riven tijdens een optreden als DJ en zanger

Wat bepaalt de juiste invulling?

Plan eerst het moment waarop je gasten echt klaar zijn om te dansen. Als het diner uitloopt of er nog speeches zijn, kan een te vroege start veel speeltijd opslokken. Bespreek de eindtijd van de locatie en kies daarna een realistische begintijd voor de DJ.

Bekijk de sfeer

Chris Riven met muziek op een feest

Zo stem je het met Chris af

Chris Riven biedt pakketten van drie en vier uur aan als DJ of zingende DJ. Live zangmomenten kunnen in overleg in die tijd worden verdeeld. Deel jullie draaiboek, zodat de offerte aansluit op de uren waarin muziek het meeste effect heeft.

Bekijk ook de bruiloft DJ, de pakketten en prijsindicaties en de combinatie van DJ en live zang.

Lees ook over

Vraag een voorstel aan

Vertel je datum, locatie, aantal gasten en gewenste speeltijd. Chris laat weten welke invulling past en of de datum beschikbaar is.

BEL APP MAIL